+38 (067) 682-64-03, -05

(0362) 633-951

Навігація
 
Пошук
Введіть слово для пошуку :
 
 
Пошук: 
Автоматизація підприємств лісової галузі Обладнання Digitech® Professional
Haglof Sweden AB

Пропонуємо Вашій увазі обладнання шведської фірми Haglöf Sweden AB і Digitech® Professional

DIGITECH_PRO_1021

Digitech®
Professional

Haglöf Sweden AB і Digitech® Professional

МИНУЛЕ І ТЕПЕРІШНЄ

Haglöf Sweden AB – це сімейна компанія, яка має довгу традицію виробництва інструментів, що використовуються для вимірювальних робіт в лісовому господарстві. Сьогодні компанія Haglöf Sweden виробляє і продає найбільш повний асортимент продукції для лісовпорядкувальних та інвентарних робіт в лісі, а також багато інших інструментів, які викорстовуються не тільки в лісогосподарській промисловості, а й в таких сферах, як координація розмірів в будівництві, будівництво доріг, робота поліції, садівництво, контроль за лініями електропередач, археологія, геологія, охорона природної фауни.

В світі нараховується більше 200 компаній, які представляють торгову марку Haglöf Sweden.

Традиції

Ми маємо хороший досвід у виробництві професійних інструментів. Наш досвід накопичувався напротязі більше 60 років, а наші ноу-хау в технологіях зросли до сучасного виробництва електронних інструментів і програмного забезпечення. Весь процес виробництва знаходиться під повним контролем, оскільки ми є виробником з власними виробничими потужностями. Це забезпечує доступність і надійні поставки, а також швидке обслуговування і технічну підтримку тоді, коли Ви її потребуєте.

Якість – це природня ланка наших традиційних ноу-хау у виробництві. Ми знаємо, що якість грає велику роль. Ми усвідомлюємо, що ресурс терміну служби інструментів є критичним фактором в роботі. Кажучи простими словами, для досягнення досконалості ми повинні бути допитливими і гнучкими.

Новаторство

Кожен оператор продукції Haglöf Sweden є членом нашої інноваційної команди. Означуючи наші ресурси для розробки і вдосконалення продукції і підтримки гнучкості невеликої організації, ми завжди прислуховуємось до ідей і тримаємо очі відкритими.

Вітаємо Вас як користувача Digitech® Professional! Digitech® Professional, розроблений за інтенсивної підтримки професійних лісоводів зі всього світу, є повним набором інструментальних засобів для різних застосувань в роботі по інвентаризації ліса. З підключеною шкалою діаметра можна легко збирати і зберігати дані про діаметри дерев. Пристрій кишенькового ПК має надійну пам’ять великого розміру. Дані зберігаються в постійній пам’яті, яка не потребує резервних батарей. Комп’ютер також може працювати автономно, що дуже зручно, коли немає потреби проводити роботи по виміру діаметра. Міцний, легкий і водостійкий КПК Digitech® Professional призначено для роботи у важких погодних умовах і суворому оточуючому середовищі.

Кнопки Digitech® Professional зконструйовані так, що оператор може працювати з пристроєм в рукавицях. Вмонтовані розділи меню розташовані логічно, а навігація виконується з допомогою кнопок зі стрілками. Кишеньковий ПК обладнано великим дисплеєм з вбудованою підсвіткою і властивостями тексту з різними розмірами шрифта.

Digitech® Professional має вмонтовані, екологічно нешкідливі NiHm батареї, що заряджаються з допомогою адаптера і трансформатора змінного/постійного струму, які йдуть в комплекті з обладнанням. Зарядка може проводитися через кабель зв’язку і автомобільний адаптер джерела струму (додаткове обладнання). Енергоспоживання батареї достатньо низьке і, в залежності від використовуваних оператором програм, кишеньковий комп’ютер може працювати кілька днів чи тижнів на одному циклі зарядки.

З допомогою бездротового зв’язку Bluetooth® кишеньковий ПК Digitech® Professional зв’язується з зовнішніми пристроями, такими як GPS чи сканер штрих-коду. Вбудований інфрачервоний приймач надає прямий зв’язок з Vertex III і Vertex Laser VL400 для введення даних про висоту. З допомогою адаптера у Digitech® Professional є також опція зв’язку через послідовний порт. Захват штангенциркуля Digitech® Professional може складуватись, що суттєво спрощує транспортування і зберігання в обмеженому просторі.

Добре продуманий, ергономічний дизайн робить Digitech® Professional зручним для транспортування, безпечним для експлуатації і ефективним для роботи по збиранню даних.

Огляд Digitech® Professional

Об’єм пам’яті:

32Мб флеш-пам’ять файлової системи. Постійна пам’ять з високою надійнстю. 2Мб швидкодіючий ОЗП.

Процесор:

32-бітний процесор з малим споживанням енергії

Дисплей:

Графічний монохромний, графічний інтерфейс 128x64 точки

Підсвітка:

Є. Покращує видимість в нічних умовах

Клавіатура:

Кнопка Ввод/Виконати і чотири (4) кнопки зі стрілками. Кнопки для швидкого переходу (підсвітка, відключення, вихід, введення висоти з Vertex)

Сигнали:

Вмонтований динамік

Засоби зв’язку

Вмонтований Bluetooth®, зовнішній послідовний порт, USB через програмний ключ Bluetooth, вмонтований інфрачервоний приймач

Температура:

-20C… +60C / -4F…140F

Годинник:

Годинник реального часу з календарем і хронометром

Батареї:

Акумуляторна батарея NiHm. Широкодіапазонна вхідна напруга 9-30Вт

Енергоспоживання

>одного тижня на один цикл зарядки батареї (в залежності від застосування)

Діапазони вимірів:

500мм/18”; 650мм/24”; 800мм/30”; 950мм/36”; 1020мм/40”

Шкала:

Алюмінієва, не віддзеркалює, цифри, що не cтираються

Вимірювальна система:

Безконтактна, закрита вимірювальна система

Вага:

< 1кг, 2,20фунта

Водонепроникність:

IP67


Стандартне обладнання

 • Кабель для підключення до ПК, блок живлення і зарядний пристрій
 • Програма WinMC для обміну даними з ПК

Додаткове обладнання

 • Bluetooth®
 • Шкали: 500мм, 650мм, 800мм, 950мм, 1020мм або 18”, 24”, 30”, 36”, 40”
 • Кобура
 • Мірна рулетка 15м.
 • Калібрувальний множинник
 • Система маркування Marktax
 • Комплект для кріплення на стіні
 • Автомобільний зарядний пристрій з блоком живлення
 • Аварійний зарядний пристрій 9В
 • Захисна плівка екрану
 • GPS (система глобального позиціонування)
 • Сканер (штрих-кода)
 • Принтер

Технічні характеристики корпусу

 • Жорстка і ударостійка армована пластмаса з полікарбоната і оптичного волокна
 • Герметичний захист внутрішньої електроніки від вологи, бруду, пилу і хімікатів
 • Ергономічний дизайн, згладжені краї
 • Можливість замовити окремо спеціальне кольорове маркування, яке буде відповідати корпоративному кольору вашої компанії

Якщо корпус потребує чищення, рекомендується використовувати тільки суху або вологу льняну тканину для видалення плям, часток бруду і грязюки. Для чищення дисплея не використовуйте нияких щіток, а тільки чисту льняну тканину. Хімікати і миючі засоби можуть пошкодити корпус, тому рекомендується викорстовувати заходи безпеки під час чищення інструменту. Для очищення шкали штангенциркуля, яка виготовлена з алюмінію, рекомендується використовувати чисту або злегка вологу льняну тканину і, якщо необхідно, нанести на тканину невелику кількість несильного миючого засобу. Для видалення плям фарби чи смоли на чисту льняну тканину можна нанести невелику кількість спирту.

Кнопки

Кишеньковий ПК має п’ять (5) кнопок: Ввод, Вверх, Вниз, Вправо і Вліво. Чотири (4) кнопки мають функції кнопок для швидкого переходу. Кнопки швидкого переходу використовуються для включення підсвітки, вихода з меню (Escape), вимкнення штангенциркуля чи зчитування даних з Vertex.

Ввод

Ввод використовується для реєстрації діаметра, вибору розділу меню чи підтвердження вибору.

Кнопки вправо і вліво

Кнопки вправо і вліво використовуються для переміщення курсора при наборі чи для зміни варіанта вибору.

Кнопки вверх і вниз

Кнопки вверх і вниз використовуються для зміни числового значення і для зміни варіанта вибору в меню, окремо від деяких інших функцій.

Кнопки швидкого доступу

Використовуйте будь-яку з нижчеописаних комбінацій кнопок для швидкого включення вмонтованих функцій кишенькового ПК.

Підсвітка

Кнопки Вверх+Вниз

Вимкнення

Кнопки Вверх+Вліво

Вихід (Escape)

Кнопки Вниз+Вліво

ІЧ прийом Vertex

Кнопки Вниз+Вправо

Перезавантаження

Якщо з якихось причин програмне забезпечення Digitech Professional не функціонує, на кишеньковому ПК присутня можливість часткового апаратного перезавантаження. Воно не вплине на зібрані дані. Часткове перезавантаження виконується за допомогою натиснення всіх п’яти (5) кнопок одночасно.

Дисплей

Графічний монохромний дисплей використовує 128x64 пікселів. Функція підсвітки викликається з допомогою кнопок швидкого доступу. Підсвітка вмикається приблизно на 30 секунд післе натискання кнопок. Для вимкнення функції підсвітки натисніть повторно ці кнопки. Майте наувазі, що енергоспоживання батареї зростає при ввімкненій функції підсвітки.

В правій частині дисплея знаходяться індикатори, які відбражають наступну інформацію:

Символ

Увімкнено зв’язок через Bluetooth®

Увімкнено функцію підсвітки

Напруга в блоці живлення

Індикатор батареї:

Блимання = виконується зарядка

Батарея < 2.3В.

Батарея < 2.6В.

Батарея > 2.6В.

Захват

Digitech Professional має унікальний захват, що згортається. З допомогою простих рухів захват можно зафіксувати або звільнити. Щоб скласти захват, перемістіть механізм вперед і вверх, як зображено на малюнку. Максимально від ведіть рукоятку вбік, наскілько це можливо. Захоплюючі лапки фіксуються одна в одній так, як це показано на малюнку.

Шкала

Шкала Digitech Professional виготовлена з алюмінію і має розміри 500мм/18”, 650мм/24”, 800мм/30”, 950мм/36” чи 1020мм/40”. При зміні шкали на інший розмір повинна зберігатись точність і за необхідності потрібно повторно відкалібрувати штангенциркуль.

Кишеньковий комп’ютер

Якщо необхідно виконати заміну шкали штангенциркуля, або якщо поточна технологічна операція не вимагає використання шкали діаметра, кишеньковий ПК можна легко від’єднати від шкали. Для цього викрутіть за годинниковою стрілкою гвинт, який знаходиться під кишеньковим ПК.

Підніміть блок кишенькового ПК прямо вверх.

Щоб приєднати комп’ютер, повторіть процес у зворотньому порядку, надійно затягніть гвинт і переконайтесь, що він не випадає.

При зміні шкали штангенциркуля рекомендується зберігати точність і за необхідності потрібно повторно відкалібрувати штангенциркуль.

Комунікаційний порт

Зовнішній порт зарядки і зв’язку знаходится з лівого боку кишенькового ПК. Зі вставленим адаптером до нього можна підключати стандартний прямий послідовний кабель. Зарядка батарей виконується з допомогою адаптера і трансформатора змінного/постійного струму, або з допомогою послідовного кабеля, якщо він підключений до зовнішнього джерела напруги (наприклад, 24В розетка в лісозаготівельній машині).

Передача інформації

Завантаження програми

Завантаження програм з ПК або кишенькового ПК виконується з допомогою протоколу Kermit. Використовуйте WinMc або іншу комп’ютерну програму, яка містить протокол Kermit, наприклад, програму зв’язку (Hyperterminal). Програмні файли в кишеньковому ПК повинні мати розширення ’. m$x ’.

Вивантаження даних на ПК

Передача даних з кишенькового ПК може виконуватись з допомогою протоколу Kermit або у формі файлу ASCII. Протокол Kermit зазвичай використовується для передачі файлів, а ASCII - при передачі на прінтер.

Батарея

Пристрій Digitech Professional працює від двох (2) вбудованих NiHm батарей, які заряджаються з допомогою адаптера. В деяких лісозаготівельних машинах адаптер може зкріплюватись на стіні і функціонувати як тримач.

Використовуйте кнопку швидкого переходу Вимкнення для отримання інформації про заряд батареї. Digitech Professional відтворить інформацію про електричну напругу при запуску кишенькового ПК після натиснення кнопки Ввід. Батарея порожня приблизно при 2.0В і повністю заряджена при 2.7В.

Зарядка може виконуватись через послідовний кабель (в лісозаготівельній машині) або з допомогою випрямляча 9-24В постійного струму >100міліампер, які під’єднуються зі сторони адаптера. Кишеньковий ПК може заряджатись від підкурювача в автомобілі при застосуванні додаткового кабеля.

Батареї заряджаються повністю приблизно за 3 години.

Енергоспоживання батареї досить невисоке і Digitech Professional може працювати напротязі кількох днів або тиждень без підзарядки, в залежності від використовуваних програм.

Немає необхідності в резервній батареї, всі дані зберігаються в постійній пам’яті.

Після приблизно 1000 циклів зарядки, батарею необхідно замінити. Заміна повинна проводитись авторизованим сервісним центром компанії Haglöf Sweden. Кількість циклів зарядки залежить від температур, в яких використовується батарея, умов роботи і методів зарядки і розрядки.

Операційна система

Операційна система кишенькового ПК керує всіма програмами, апаратними засобами і інтерфейсами, такими як дисплей, клавіатура, послідовні порті тощо.

Жорсткий диск

Операційна система керує двома вбудованими накопичувачами на жорстких дисках. Диски не мають резервних батарей, а мають постійну пам’ять. На диску C:> зберігаються всі дані. Розмір диску складає 32мб. Операційна система виконує дефрагментацію і обслуговування в фоновому режимі. Дані зберігаються у файлах і можуть створюватись операційною системою або використовуваними програмами.

На диску D:> знаходиться операційна система, а також програми, завантажені оператором з ПК. Загальний об’єм місця, зарезервованого під програми, складає 14 Мб, що дозволяє зберігати 100 чи більше різних програм. Програми завантажуються через послідовний кабель або з допомогою Bluetooth®. Оновлення операційної системи можливе тільки через послідовний порт.

C:>

Диск з даними

32Мб

Збереження файлів ріних типів. Файли можуть створюватись програмами або передаватись з ПК чи кишенькових ПК інших вилок. Передача виконується через протокол Kermit, послідовно через кабель або по бездротовому зв’язку Bluetooth®. Протокол Kermit доступний, наприклад, в WinMc або інших програмних продуктах для ПК, таких як Hyperterminal.

D:>

Операційна система

14Мб

Операційна система

Користувацькі програми

ОЗП

Оперативна пам’ять

2Мб

Оперативна пам’ять. В ній виконуються програми, вибрані оператором.


Тримач

Digitech Professional має практичне і зручне додаткове обладнання для кріплення штангенциркуля на стіні. Знаходячись в тримачі, пристрій Digitech Professional може зв’язуватися з комп’ютером і одночасно підзаряджати батареї. Для підключення вставте кишеньковий ПК в адаптер тримача, як показано на малюнку.

Мірна рулетка

Прикріпіть мірну рулетку з боку пристрою КПК. Не варто прикріпляти рулетку назавжди. Бажано знімати її після проведення вимірювань.


Висотомір Vertex III і VL400

Можна легко передавати дані з висотоміра Vertex III або Vertex Laser VL400 на кишеньковий ПК:

1. Поміряйте одну чи кілька висот дерев з допомогою Vertex III чи VL400.

2. Увімкніть ІЧ-зчитування на КПК з допомогою натискання кнопки швидкого доступу (одночасне натискання кнопок Вниз і Вправо).

3. Направте ІЧ-передавач Vertex на ІЧ-датчик на кишеньковому ПК і натисніть один чи кілька разів кнопку ІЧ на пристрої Vertex. Коли дані будуть отримані, дисплей на кишеньковому ПК відтворить квадрат, який будет містити інформацію, передану з Vertex.

Програмне забезпечення.

Електронна вилка Digitech® Professional використовується лише в поєднанні з програмами, що дозволяють накопичувати та обробляти дані. Сама по собі електронна вилка без програмного забезпечення є лише дорогою і неефективною іграшкою. Пам’ять вилки дозволяє зберігати десятки різноманітних програм та великі об’єми даних (тисячі дерев чи колод з багатьма їхніми параметрами на сотнях ділянок).

Програма таксації «Audr V1.1 ua».

Дана програма призначена для автоматизації проведення відводів в польових умовах. Лісничий має можливість вибрати ділянку з переліку уже внесених або створити нову, ввівши необхідні відомості по неї: дата, лісництво, виділ, вид рубок тощо. Після цього він переходить безпосередньо до обміру дерев та внесення даних про них в “електронну переліковку”: порода дерева, діаметр, тип (ділова/напівділова/дрова). При необхідності працівник може переглянути введені дані про дерева або видалити їх. Наступним етапом є обмір модельного ряду всіх порід, представлених на ділянці. Програма автоматично обрахує центральну ступінь кожної з порід та запропонує обміряти необхідну кількість дерев центральної ступіні та двох сусідніх. Такий обрахунок відбувається за спеціальним алгоритмом, що вико-ристовує таблиці визначення розрядів висот (визначається кубомаса породи по середньому третьому розряду висоти). Крім того, програма обраховує та повідомяє, скільки вже виміряно дерев модельного ряду в розрізі ступенів товщини. Після роботи в лісі накопичені дані скидаються в комп’ютер підприємства у вигляді текстового файлу, придатного для обробки безпосередньо в програмі, яка проводить матеріально-грошову оцінку даної ділянки.

Програма обліку колод.

Передбачає обмір і внесення даних по колодах з їх основними параметрами: порода, діаметр, довжина, – з автоматичним визначенням об’єму (згідно офіційно затверджених таблиць - кубатурників). Протягом дня чи більше дані накопичуються і в потрібний момент можна вивести на екран статистику по кількості і кубомасі оприходуваних колод у всеможливих розрізах і по всеможливим умовам, наприклад: скільки зрубано хвойних балансів діаметром від 24 до 32 см довжиною 4 м за певну дату. Аналогічно до попередньої програми, передбачено можливість скидання інформації на комп’ютер.

В найближчій переспективі планується створення програми для нижнього складу, що буде йти в зв’язці з програмою обліку колод. В ній буде надано можливість підбору колод для формування документів на відпуск деревини (ярлик на перевезення, розхідна накладна, специфікація для товаро-транспортної накладної), обрахунку їх кількісних та фінансових показників, а також видруку на портативному принтері.

Цими програмами не обмежуються можливості використання електронної вилки Digitech® Professional. Будь-який інший виробничий процес може бути описаний прикладною задачею і реалізований у вигляді програми, що буде ефективно використовуватись в польових умовах. Для цього потрібне лише бажання працівників лісничої галузі використовувати більш сучасні, точні і оперативні методи роботи.

Опубліковано: 07.08.2008   Переглядів: 4194
+  -  Друк 

До Вашої уваги
Логотип Головна ǀ Про нас ǀ Діяльність ǀ Файл-архів ǀ Карта сайта ǀ E-Mail
© 2019 ПП НТЦ "Інтел-Про"
м. Рівне, вул. Набережна, 22
(0362) 633-951, +38 (067) 682-64-03, -05