+38-067-682-64-03, 04, 05

+38-096-220-7776

Навігація
 
Пошук
Введіть слово для пошуку :
 
 
Пошук: 
Обладнання Електронна вилка "DigiTech"
Електронна вилка DigiTech

Digitech® Professional, розроблений за інтенсивної підтримки професійних лісоводів зі всього світу, є повним набором інструментальних засобів для різних застосувань в роботі по інвентаризації лісу.

З підключеною шкалою діаметра можна легко збирати і зберігати дані про діаметри дерев.

Пристрій кишенькового ПК має надійну пам’ять великого розміру. Дані зберігаються в постійній пам’яті, яка не потребує резервних батарей. Комп’ютер також може працювати автономно, що дуже зручно, коли немає потреби проводити роботи по виміру діаметра. Міцний, легкий і водостійкий КПК Digitech® Professional призначено для роботи у важких погодних умовах і суворому оточуючому середовищі.

Кнопки Digitech® Professional зконструйовані так, що оператор може працювати з пристроєм в рукавицях. Вмонтовані розділи меню розташовані логічно, а навігація виконується з допомогою кнопок зі стрілками. Кишеньковий ПК обладнано великим дисплеєм з вбудованою підсвіткою і властивостями тексту з різними розмірами шрифта.

З допомогою бездротового зв’язку Bluetooth® кишеньковий ПК Digitech® Professional зв’язується з зовнішніми пристроями, такими як GPS чи сканер штрих-коду. Вбудований інфрачервоний приймач надає прямий зв’язок з Vertex III і Vertex Laser VL400 для введення даних про висоту. З допомогою адаптера у Digitech® Professional є також опція зв’язку через послідовний порт. Захват штангенциркуля Digitech® Professional може складуватись, що суттєво спрощує транспортування і зберігання в обмеженому просторі.

Добре продуманий, ергономічний дизайн робить Digitech® Professional зручним для транспортування, безпечним для експлуатації і ефективним для роботи по збиранню даних.

Електронна вилка Digitech® Professional використовується лише в поєднанні з програмами, що дозволяють накопичувати та обробляти дані. Пам’ять вилки дозволяє зберігати десятки різноманітних програм та великі об’єми даних (тисячі дерев чи колод з багатьма їхніми параметрами на сотнях ділянок).

Детальніше про роботу і програмне забезпечення можна прочитати у відповідній статті.

Опубліковано: 30.09.2008   Переглядів: 5126
+  -  Друк 

До Вашої уваги
Логотип Головна ǀ Про нас ǀ Діяльність ǀ Файл-архів ǀ Карта сайта ǀ E-Mail
© 2024 ПП НТЦ "Інтел-Про"
м. Рівне, вул. Набережна, 22
+38-067-682-64-03, 04, 05, +38-096-220-7776