+38 (067) 682-64-03, -05

(0362) 633-951

Навігація
 
Пошук
Введіть слово для пошуку :
 
 
Пошук: 
1С Підприємство 1С:Підприємство

Система програм «1С:Підприємство» є платформою і прикладними рішеннями на її основі, які призначені для автоматизації діяльності, обліку та управління підприємством. Платформа «1С:Підприємство» — це база для створення спеціалізованих рішень — конфігурацій, які розроблені на основі платформи і враховують специфіку користувачів, потреб підприємства. Такий підхід дозволяє автоматизувати різні види діяльності бізнесу за допомогою однієї системи.

Сфери застосування

Гнучкість платформи дозволяє використовувати систему «1С:Підприємство» різним підприємствам:

Автоматизація виробничих і торгових підприємств, фінансових організацій, підприємств сфери обслуговування тощо.

Підтримка оперативного управління підприємством

Автоматизація організаційної і господарської діяльності

Ведення бухгалтерського обліку з декількома планами рахунків і довільними вимірами обліку, регламентована звітність

Широкі можливості для управлінського обліку і побудови аналітичної звітності, підтримка багатовалютного обліку

Рішення завдань планування, бюджетування і фінансового аналізу

Розрахунок зарплати і управління персоналом

Інші галузі застосування

Платформу «1С:Підприємство» сьогодні використовують понад 700 000 організацій. «1С:Підприємство» - це наступна можливость в галузі автоматизації обліку:

Система 1С:Підприємство добре підходить для різного бізнесу. Для малих підприємств з можливістю експлуатації на одному робочому місці і безкоштовним оновленням. Інші версії дають можливість розширятися додатковими робочими місцями на одне, п'ять, десять, двадцять, п'ятдесят, сто чи й п'ятсот робочих місць, також модифікуватися, розширяться новим функціоналом для потреб організації. Для оновлення програми і консультаційної підтримки необхідно придбати ІТС (інформаційно-технічне супроводження).

Програма 1С:Підприємство може працювати у файловому режимі бази даних так і Клієнт-серверному варіанті. Для роботи програми в Клієнт-серверному варіанті крім ліцензій на програму 1С:Підприємство і додаткові робочі місця необхідно придбати ліцензію на Сервер 1С Підприємство і вибрати один з декількох варіантів платних або безкоштовних SQL серверів, платні: Microsoft SQL Server, Oracle Database, безкоштовні PostgreSQL, IBM DB2. Робота в Клієнт-серверному варіанті забезпечує більш швидкий доступ до даних і кращий захист інформації в порівнянні з файловим варіантом.

Система 1С:Підприємство підтримує роботу з широким спектром торгового обладнання: фіскальні реєстратори, ваги, POS термінали, сканери штрих-кодів, принтери штрих-кодів , датчики обліку відвідувачів.

Система 1С:Підприємство дає змогу автоматизувати роботу торгових агентів, експедиторів за допомогою мобільних пристроїв (смартфонів, планшетних комп'ютерів, КПК) під управлінням операційної системи Android. Це дозволяє зібрати інформацію про замовлення та відобразити розрахунки з клієнтами поза офісом і оперативно передавати її для подальшої обробки в центральну базу.

Програма 1С:Підприємство складається з двох компонентів інструмент розробки (Конфігуратор) і сама готова програма, тобто прикладне рішення (Конфігурація ).

Компанія поставляє ряд типових рішень для вітчизняного ринку:

  • Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія— містить розділ: бухгалтерський облік.
  • Програма 1С:Підприємство Управління торгівлею- розділи: торгівля склад, управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство Управління торговим підприємством - розділи: бухгалтерський облік, зарплата кадри, торгівля склад, управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою - розділи: облік виробництва, торгівля склад, управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство Зарплата і Управління Персоналом - розділи: зарплата кадри.
  • Програма 1С:Підприємство Роздріб (роздрібна торгівля) - розділ: торгівля склад.
  • Програма 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством - розділи: бухгалтерський облік, зарплата кадри, виробничий облік, фінансовий облік, торгівля склад, управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство ERP 2 - розділи: бухгалтерський облік, зарплата кадри, виробничий облік, фінансовий облік, торгівля склад, управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство CRM Стандарт, ПРОФ, КОРП - розділи: управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Програма 1С:Підприємство Документообіг - розділ: робота з документами.

Розділ бухгалтерський облік- включає в себе функціонал для ведення повного бухгалтерського обліку на підприємстві з отриманням результуючої звітності: оборотної сальдової відомості по рахунках, балансу і звіту про фінансові результати, регламентованої звітності. Містить спрощений спосіб ведення заробітної плати, обліку виробничих операцій, торговельної діяльності.

Розділ управління торгівлею - містить можливості для організації роботи в оптовій і роздрібній торгівлі: облік складу, облік продажів, облік взаєморозрахунків, ціноутворення, акції знижки.

Розділ управління взаємовідносинами з клієнтами - дає можливість: накопичувати корисну інформацію про клієнтів, розділяти клієнтську базу на сегменти, реєструвати взаємодії з ними, проводити масові розсилки.

Розділ зарплата - дозволяє проводити розрахунок зарплати будь-якої складності, вести кадровий облік співробітників, будувати програми мотивації, навчання та атестації співробітників.

Розділ управління виробництвом - дозволяє планувати і враховувати виробничі операції, оцінювати завантаження виробничого обладнання, розраховувати попередню і фактичну собівартість випуску продукції.

Розділ фінансовий облік - дозволяє управляти фінансовим станів підприємства за допомогою складання різного роду бюджетів і контролю їх виконання.

Розділ документообіг - дозволяє вести документообіг підприємства в електронній формі: завантажуючи різного роду документи підготовлені текстовими процесорами або відскановані, в програму, присвоювати їм вхідну вихідну нумерацію, підтримує процеси узгодження і затвердження документів.

Також існує ряд спеціалізованих рішень: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства, Бухгалтерія будівельної організації, які мають потрібний їм функціонал.

Конфігурації програми 1С:Підприємство підтримують обмін між собою. Наприклад, конфігурація Бухгалтерія може обмінюватися обліковими даними з конфігурацією Управління торгівлею, Зарплата і Управління персоналом, Конфігурація Управління невеликою фірмою з програмою Бухгалтерія і т.п.

Опубліковано: 07.06.2018   Переглядів: 1717
+  -  Друк 

Логотип Головна ǀ Про нас ǀ Діяльність ǀ Файл-архів ǀ Карта сайта ǀ E-Mail
© 2021 ПП НТЦ "Інтел-Про"
м. Рівне, вул. Набережна, 22
(0362) 633-951, +38 (067) 682-64-03, -05