Авторське право © WWW : Інтел-ПРО
Перепублікація матеріалів, можлива тільки за усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Діяльність » Автоматизація підприємств лісової галузі » Обладнання » Електронна вилка "DigiTech"
30.09.2008

Електронна вилка DigiTech

Digitech® Professional, розроблений за інтенсивної підтримки професійних лісоводів зі всього світу, є повним набором інструментальних засобів для різних застосувань в роботі по інвентаризації лісу.

З підключеною шкалою діаметра можна легко збирати і зберігати дані про діаметри дерев.

Пристрій кишенькового ПК має надійну пам’ять великого розміру. Дані зберігаються в постійній пам’яті, яка не потребує резервних батарей. Комп’ютер також може працювати автономно, що дуже зручно, коли немає потреби проводити роботи по виміру діаметра. Міцний, легкий і водостійкий КПК Digitech® Professional призначено для роботи у важких погодних умовах і суворому оточуючому середовищі.

Кнопки Digitech® Professional зконструйовані так, що оператор може працювати з пристроєм в рукавицях. Вмонтовані розділи меню розташовані логічно, а навігація виконується з допомогою кнопок зі стрілками. Кишеньковий ПК обладнано великим дисплеєм з вбудованою підсвіткою і властивостями тексту з різними розмірами шрифта.

З допомогою бездротового зв’язку Bluetooth® кишеньковий ПК Digitech® Professional зв’язується з зовнішніми пристроями, такими як GPS чи сканер штрих-коду. Вбудований інфрачервоний приймач надає прямий зв’язок з Vertex III і Vertex Laser VL400 для введення даних про висоту. З допомогою адаптера у Digitech® Professional є також опція зв’язку через послідовний порт. Захват штангенциркуля Digitech® Professional може складуватись, що суттєво спрощує транспортування і зберігання в обмеженому просторі.

Добре продуманий, ергономічний дизайн робить Digitech® Professional зручним для транспортування, безпечним для експлуатації і ефективним для роботи по збиранню даних.

Електронна вилка Digitech® Professional використовується лише в поєднанні з програмами, що дозволяють накопичувати та обробляти дані. Пам’ять вилки дозволяє зберігати десятки різноманітних програм та великі об’єми даних (тисячі дерев чи колод з багатьма їхніми параметрами на сотнях ділянок).

Детальніше про роботу і програмне забезпечення можна прочитати у відповідній статті.

URL / WWW
http://intelpro.com.ua/article/a-24.html