Авторське право © WWW : Інтел-ПРО
Перепублікація матеріалів, можлива тільки за усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Діяльність » Облікові програми 1С » Порядок поставки програм
22.12.2009

Для продуктів системи 1С:Підприємство 8 застосовується інша ліцензійна політика, відмінна від тієї, що застосовувалася раніше для продуктів системи 1С:Підприємство 7.7.

Нові умови ліцензування продуктів 1С:Підприємство 8 розроблені на основі аналізу практики використання продуктів 1С:Підприємство 7.7, а також з урахуванням змін в архітектурі платформи і розширення можливостей її застосування.

Для надання ширших можливостей по використанню механізмів платформи в прикладних рішеннях в 1С:Підприємство 8 не використовується роздільне ліцензування продуктів по прикладних компонентах платформи. Це забезпечує розробникам тиражних рішень значно більшу гнучкість у виборі використовуваних інструментів платформи, чим в 1С:Підприємство 7.7. Для забезпечення зручної і плавної масштабованості платформи всі продукти лінійки 1С:Підприємство 8 підрозділяються на чотири види:

Такий набір номенклатурних груп дозволяє збільшувати число робочих місць і переходити від роботи в однокористувацькому режимі до роботи в мережі у файл-серверному варіанті, а також до роботи в клієнт-серверному варіанті без необхідності апгрейда основного продукту.

Ліцензії на додаткові робочі місця в 1С:Підприємство 8 надають користувачеві право працювати з будь-яким числом основних постачань, тому для використання нових прикладних рішень на тих же робочих місцях потрібно придбати лише основне постачання, що включає нову конфігурацію. Тим самим забезпечується незалежна масштабованість по функціоналу прикладних рішень і по клієнтських робочих місцях.

У 1С:Підприємство 8 не вимагається придбання додаткових ліцензій для роботи з розподіленими базами даних (РБД), оскільки функціональність механізмів обміну даними включена в платформу.

http://v8.1c.ru

Официальные материалы фирмы 1С:

«По материалам информационных писем № 2329, 2433, 3073, 3223, 9844, 10024

Программные продукты системы "1С:Предприятие 8" продаются через партнеров-франчайзи.

Для программных продуктов системы "1С:Предприятие 8" предусмотрен новый порядок поставки и лицензирования, отличающийся от порядка поставки продуктов системы "1С:Предприятие" версии 7.7. Новый порядок лицензирования позволяет реализовать более гибкую ценовую политику в зависимости от масштаба предприятия.

Основные поставки продуктов системы "1С:Предприятие 8", содержащие программную часть (технологическую платформу) и прикладные решения для автоматизации различных задач управления и учета (конфигурации), выпускаются в виде однопользовательских продуктов. В комплект основной поставки входит дистрибутив на CD-ROM, комплект документации, однопользовательский ключ защиты от несанкционированного доступа (ключ защиты) для порта USB, Лицензионное соглашение, разрешающее использование программного продукта на одном компьютере, и другие материалы. Для использования продуктов системы "1С:Предприятие" на двух и более компьютерах в пределах одной локальной вычислительной сети требуется приобретение дополнительных лицензий. Фирмой "1С" выпускаются дополнительные лицензии на 1, 5, 10, 20, 50 и 100 рабочих мест, необходимое пользователю количество рабочих мест складывается из этих лицензий».

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті www.v8.1c.ru.

URL / WWW
http://intelpro.com.ua/article/a-29.html