+38 (067) 682-64-03, -05

(0362) 633-951

Навігація
 
Пошук
Введіть слово для пошуку :
 
 
Пошук: 
X-й Міжнародний Лісовий Форум у Санкт-Петербурзі

З 4 по 10 жовтня 2008 року в Санкт-Петербурзі проходив X-й Міжнародний Лісовий Форум. Він об'єднує представників лісового господарства і лісопромислового комплексу з 19 країн світу. Традиційно Міжнародний Лісовий Форум 2008 представив найактуальніші теми для обговорення в рамках конгресно-конференційної і ділової програми. В разробці програми Форуму прийняли участь кращі міжнародні експерти лісового і лісопереробного комплексу економіки. Галузеві тематики, заявлені на Форумі 2008, збігаються с тематиками Європейської Лісової Технологічної Платформи (European Forest-Based Sector Technology Platform).

Наша компанія була запрошена на цей Форум. Ми були представлені в особах: Тимчишин Г.А.- директор і Рабчун О.М. - провідний програміст.

На виставці був представлений стенд наших ділерів: ТОВ "ГісІндекс", Росія.

Ми провели консультації з провідними таксаторами Росії з приводу вдосконалення процесу автоматизації інвентаризації і таксації лісу, відводу лісосік і для лісопереробного комплексу, а також для геологорозвідки.

Всі їхні зауваження і побажання ми врахуємо в наступних версіях наших програм для покращення роботи російським спеціалістам.

Головною темою поїздки було проведення кількаденної спільної роботи з керівництвом світового лідера по виробництву лісового обладнання "Хаглоф", Стефаном Хаглофом - директором та Йонасом Вікнером - головним менеджером компанії. Адже ми являємось офіційним ділером компанії "Хаглоф", Швеція.

Компанія "Хаглоф" представила зразки своїх нових розробок, зокрема для дослідження ділянок методом кругових площадок.

Було домовлено про нашу участь у світовому форумі лісового обладнання, що відбудеться наступного літа у Швеції.

Керівництвом "Хаглоф" було з вдячністю було прийнято запрошення відвідати Україну та поділитись передовими досягненнями галузі з українськими лісівниками.

Опубліковано: 13.10.2008 | Переглядів: 12331

X-й Міжнародний Лісовий Форум
На вході в виставковий зал Форуму
Вхід у виставковий зал
Зліва направо: Олег Рабчун, Аудрюс Смілгюс і Галина Тимчишин
Виставковий зал лісового Форуму
Виставковий зал лісового Форуму
На Форумі біля стенду "ГісІндекс"
На Форумі біля стенду ГісІндекс
Зліва направо: Аудрюс Смілгюс - представник Хаглоф(Литва), Йонас Вікнер - головний менеджер компаніїї Хаглоф(Швеція), Галина Тимчишин - директор НТЦ "Інтел-Про" (Україна), Стефан Хаглоф - директор компаніїї Хаглоф(Швеція) та Олег Рабчун - провідний програміст НТЦ "Інтел-Про" (Україна).
До Вашої уваги
Логотип Головна ǀ Про нас ǀ Діяльність ǀ Файл-архів ǀ Карта сайта ǀ E-Mail
© 2021 ПП НТЦ "Інтел-Про"
м. Рівне, вул. Набережна, 22
(0362) 633-951, +38 (067) 682-64-03, -05